Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akik kivettek a gyereket a...

Akik kivettek a gyereket a bölcsödeből?

Figyelt kérdés
Akik kivettek a gyereket a bölcsödeből, azert mert állandóan beteg volt a gyerek, leírnátok nekem, hogyan es mikor sokaltatok be a sokadik betegseg után es dontottetek úgy hogy feladjátok a bölcsödet a sok -vastagon lóg a takony az orrából- gyerek közül. Tudjátok.... na mindegy ezt amit akartam a válaszok után írom le.
2013. nov. 22. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Emiatt nem vettem és nem is venném ki a gyereket, pedig folyton beteg volt. Inkább írattam ki neki immunerősítőt, így nem volt folyton beteg.
2013. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Immunotrofina 3700, Forever 3500, 12000 bölcsi, 4500 gyógyszer.............................
2013. nov. 22. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem viszed bölcsibe, akkor is beteg lehet
2013. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Jó, ezek drágák, De ha nem lenne bölcsiben nem tudnál dolgozni és az még nagyobb kiesés.
2013. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Broncho Vaxom 5500, gyógyszernek sinupret, sterimar, nasivin, stodal. Ha ovis lesz majd onnan is kiveszed? Mert ott is ez lesz.
2013. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 1 hónapja kezdte a bölcsit és már harmadjára beteg.

Egyszerűen nem tud beszokni rendesen...

DE a közösségbe kerülés ezzel jár,dolgozni meg muszáj (már akinek),mert éhen halni nem lehet.

Egy idő után megerősödik az immunrendszerük,így én emiatt nem venném ki a gyerekemet a bölcsiből.

2013. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem a bölcsiben, akkor majd az oviban lesz beteg!

Általában akik voltak bölcsisek, oviban már kevésbé szednek össze mindent!

Ezen egyszer át kell esni!

2013. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes.. a mi normális válaszaink ki lettek törölve, de a kérdést nem törölték, hiába válaszolt a kérdező arrogánsan és lekezelően. Hogy is van ez?
2013. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 év után sokalltam be,mert az utolsó fél évben 4-szer kerültünk kórházba,havonta befulladt,és szteroidozni kellett.Mindezt a bölcsis vírusok okozták,az ő szervezete fokozottabban reagált rá.Majd megy oviba,de ha ugyanez lesz,akkor onnan is ki fogom venni,és majd csak több mint 4 évesen megy.De azt hiszem mi speciális esetek vagyunk,ha csak "simán" beteges lenne,akkor nem venném ki,de nekünk 1 év után nem hogy jobb,csak egyre rosszabb lett...
2014. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!