Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kivenni a bölcsődéből a...

Kivenni a bölcsődéből a gyereket?!

Figyelt kérdés

A folyamatos betegségek miatt a doktornénink azt ajánlotta, vegyem ki őszig a 2 és fél éves kislányomat a bölcsiből. Mivel pár hónap múlva érkezik a kistesó, nem lenne gond kivennem, de nem szívesen teszem. Több ok miatt is:

1.ősszel ugyanitt fogjuk folytatni a bacikhoz való "szoktatást", addig legalább erősödik a szervezete. Azt mondják, minden átesett betegséggel erősödik.

2.végre tartozik egy közösséghez, imádja a gyerekeket, rengeteget fejlődött. Nagyon régóta kellett neki a gyerektársaság

3.júniusban így is-úgyis kivesszük a nyárra.


Meg amúgy is régen nem igazán volt szokás ki-be ráncigálni a gyereket, nem? Anyukám azt mondta, én is ezt csináltam: 3-4 nap bölcsi, egy hét otthon...


Volt már valaki hasonló helyzetben? MIt tettetek???


2012. márc. 5. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
én sem venném ki a helyedbe.teljesen feleslege,mert ahogy írod,úgyis minden kezdődne előlről. és felesleges kizökkenteni egy jólmegszokott ritmusból
2012. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne vedd ki. Neki is rossz lenne és neked is. Egy jó darabig minden kicsi ilyen, sűrűn betegek még ovi kezdetekor is.
2012. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
A pici miatt én nem járatnám. Ő lesz kitéve a legnagyobb veszélynek. Hazavisz majd mindent. Amúgy minket bölcsibe járatni a gyereket ha otthon vagy??
2012. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: még dolgozom, eddig is ezt tettem. Máshogy nem is tudtam volna bölcsibe adni a lányomat. Azt mondtáka bölcsiben, nem kell kivennem a szülés után, járhat továbbra is.
2012. márc. 5. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem se vedd ki.

Esetleg kérdezd meg más orvos véleményét is.


Sok boldogságot a picihez :-))

2012. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk nem engedik járni. Csak az első pár hétben szülés után. Utána otthon kell vele maradni ha a picivel otthon van az anyuka.
2012. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azt hiszem, nem fogom kivenni...
2012. márc. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!