Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Budapest,10 kerületben lakunk....

Budapest,10 kerületben lakunk. Több bölcsit is láttam a itt. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Ti hogyan döntöttetek? Elmentetek személyesen több intézménybe is? Több helyre is be lehet adni a jelentkezést? Mennyibe kerül egyáltalán a bölcsi?

Minden fontos információ érdekelne, első gyermekem,és kb az alapvető szükséges infókat sem tudom evvel kapcsolatban..

Köszönöm a segítséget.


2014. jan. 5. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A kislányom a Vaspálya utába járt (Csillagfürt bölcsi),maximálisan elégedett voltam,és ami a lényeg a lányom imádta.Idén a kisfiam fog bölcsibe menni,feltéve ha felviszik.De most nem oda fogom íratni,mert távolabbra költöztünk,a Szent László téri bölcsin gondolkodom.

2014. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vannak konkrét kérdéseid,nyugodtan írj szívesen válaszolok,akár priviben is.
2014. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök hozzászólását.

Még nem tudok semmit, csak hogy szeptemberben be kell iratnom,hogy vissza tudjak menni dolgozni, sajnos akkor már csak gyesem lesz, ami kevés.

Körübelül havonta mennyit kell fizetni az állami bölcsiért?

2014. jan. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!