Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Maglódon van bölcsőde? Ha...

Maglódon van bölcsőde? Ha nincs akkor van esély, hogy felveszik a babámat pl. a XVII. kerületben valamelyik bölcsibe? Jövő május környékén szeretnék vissza menni dolgozni.

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lakcím kell mindenhová, anélkül nem vesznek fel. Fogalmam sincs de Maglód szerintem elég nagy ahhoz legyen 1-2 bölcsi.
2013. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősőd ha lakik ott oda bejelntheted a gyereket és akkor felveszik ( óvinál sulinál így működik)

Bölcsinél háát necces mivel kevés a bölcsöde és sok a gyerek annak ellenére hogy fogyunk!


Esetleg családi napközi vagy bébiszitter

Ha csana akkor úgy tudom kérhetsz támogatást az önkormányzattól ha elutasítottak pl csana 60.ezer elutasítottak önkormányzat támogat így már csak 20.000ft-ot kell fizetned

A bébiszitter meg drága Bp-n 1000ft/órát kérnek de vannak azért alacsony árú bébiszitterek is csak ki kell fogni!

Üdvözlettel Egy bébiszitter :-)

2013. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos annyit nem fogok keresni, hogy kitudjak fizetni egy bébiszittert...:( A csanás dolgot viszont megkérdezem az önkormányzatnál hátha van ilyen támogatás.Már hallottam a támogatásról, de úgy tudom már megszüntették. Sajnos nincs itt állami bölcsi... :(
2013. jún. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!