Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen frizurát érdemes...

Milyen frizurát érdemes vágatni/készíteni a bölcsibe induló kislányomnak, hogy praktikus legyen? Állig érő egyenes haja van, hajvégei visszagöndörödnek.

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ne lógjon a kajába, szemébe. A dadusnéniknek és gondozónőnek nincs arra idejük, hogy a te kislányod csatjait, gumijait frizuráját igazítsák. Könnyen fésülhető legyen, hogy a reggeli rohanásban gyorsan elkészüljetek és ne kelljen ezzel vacakolni.
2014. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

És akkor vágassam le a gyerekem haját mert nekik nincs idejük.Amugy ilyet sehol se tesznek szóvá,mert nincs is mit. Na ne már. Reggel meg kb 1 perc megfésülni.

Hagyd nyugodtan úgy ahogy van. Nem kell ezért levágatni a haját.

2014. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem mi a problémád ezzel a frizurával, hogy a bölcsibe le kellene vágatni.
2014. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondtam, hogy vágja le a haját, csak, hogy ilyenekre érdemes figyelni. Olyan csatt ami nem esik ki 2 percenként, ne zavarja a kislányt a játékban, és nap végére ne ragadjon az egész a beleszáradt ételtől. Nem kell levágatni nem ezt mondtam!
2014. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak már lapockáig érő, loknis haja van, eszem ágában sincsen levágatni. 3 hajgumit teszek a hajába, napi szinten max 2x kell megigazítani ebből kettőt. (elől egy nagy tincset hátra gumizok, ez egész nap kitart, hátul pedig 2 csurit csinálok a maradékból két oldalra, de ez is legfőképpen fetrengésnél jön szét)

Ha erre a bölcsődei dolgozóknak, csoportonként 12-14 gyerekkel nincs idejük (nálunk ennyi a csoportlétszám legalábbis), akkor ott már a baj nem kicsit, mivel kb 10 másodperc... És nem minden gyerkőcnek ilyen a haja...

Szóval olyan legyen a haja, amilyet szeretnél, mert tetszik szerintem.

Édesanyám óvónő, ott is vannak hosszú hajú gyerekek, a csoportlétszám 24, mégis ha valakinek szétjön a haja, megcsinálják ők is...

Szóval szerintem ami otthon bejött, azzal semmi gond nem lesz a bölcsiben sem.

2014. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne hogy bölcsi miatt levágasd a szép haját,az én lányom haját is mindig megcsinálták a bölcsibe is .most ovis ott is megcsinálják a haját ha kell .
2014. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!