Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Anyukák, mivel és főleg...

Anyukák, mivel és főleg hogyan (milyen módszerrel) szeditek ki a bölcsis ruhákból azt a millió foltot?

Figyelt kérdés
Ikres vagyok, de megőrjítenek a rengeteg foltos ruhájukkal. Egyszerű, hatékony, de föleg időtakarékos módszerekért nagyon hálás lennék.
2014. ápr. 17. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sok mindent kipróbáltam, egyedül a Vianniban kapható Saly folttisztító segített, litere kb. 350 ft. és a szórófejes változat miatt könnyű a használata is, a lényeg az, hogy ráfújod a foltra utána hagyd 10-15 percig rajta és utána indítsd el a mosást, a foltjaink 95 %-val végzett :)
2014. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nadrágokat benedvesítesm, vanish szappannal bedörzsölöm, megsikálom, hagyom állni 10 percet, s megy a gépbe.

Felsőket csak fehéret veszek! Pálinkás pohárba fehérítőt, domesztoszt teszek, fültisztító pálcikát mártok bele, a foltokat bekenem, s megy a gépbe. Minden kijő!

2014. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ariel folteltávolitoval ,és mosogép erősen koszos,ruhákhoz valoprogramjával.
2014. ápr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen Vanisht öntök a foltra kicsit megdörzsölöm és mehet a mosógépbe normál programra.
2014. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szines ruhák Vanish.

Fehér ruhák Domestos fehérítő.

Body, atléta ilyesmi alsőneműből már inkább csak egyszínű fehéret veszek, mert arra mehet a fehérítő.

2014. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amugy bocsi az előző vagyok, nekem a homokkal gyűlik meg a bajom, azt a zokniból főleg ha már sár sehogy sem tudom kiszedni, erre vmi módszer?
2014. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Színes ruhákból Vanish, fehérekből Clorox. Ha semmi nem segít, akkor marad az ecetes olló... :)

Megnyugtat, hogy más gyereke is ilyen koszosan jön haza :D

2015. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nagyon koszos ruhák legalább 1 órát áznak a folttisztítóban. Ha nagyon durva víz jön le róluk, akkor még visszateszem... :)

Előző voltam.

2015. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!