Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan vegyem rá a bölcsőde...

Hogyan vegyem rá a bölcsőde gondozoit hogy elaltassák bent a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Kislányomat már 3 hónapja hordom a bölcsibe.Az elsö hetekben mivel se nem evett se nem ivott a gyerek mondtam hogy pihentessük az alvást bent mert üres hassal a gyerek nem fog elaludni.Akkor ügye most hogy beszokott megeszik mindent megemlitettem ismèt az alvást erre azt mondták nem igy müködik a gyerek olyan fáradt volt jogy biztos elaludt volna ehez kèpest cipelnem kellett a gyereket mert nem akart a lábán jönni.Tu mit tennètek a helyemben?
2014. máj. 6. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a csoportvezetővel, majd a bölcsi vezetővel, hogy mikortól alhat bent a gyerkőc.
2014. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Èn ezt már megprobáltam de azt mondták át kell beszèlni de ha sosem beszèljük meg akkor sose fog ott aludni azzal èrvelnek hogy a gyereket ezzel összezavarná ha most elkezdenèk altatni csak igy nekem. rossz mert a gyereket nekem kell a karomba cipelni mikor fáradt öket ez marhára nem èrdekli.Talán a bölcsi vezetöje meghallgat
2014. máj. 6. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még nem jár bölcsibe, de már beadtuk a jelentkezést. A nyílt napon azt mondta a gondozónő, hogy volt olyan kisfiú, akivel fél évig szinte együtt aludt, mert csak úgy aludt el. Szerintem ez hozzáállás kérdése. Én nagyon berágnék, ha velünk ez történne. Próbáld megbeszélni a gondozónővel, hogy te otthon hogyan szoktad elaltatni. Az én kisfiam pl. még sosem aludt el egyedül, ez nem igaz, hogy minden gyerek elalszik, ha nagyon fáradt. Mondd meg, hogy szeretnéd, hogy aludjon és így-vagy így próbálják elaltatni, mert nálatok ez válik be. Utána beszélnék a vezetővel.
2014. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj hogy ugyse tartják be mert amikor elöször probálták letenni ètlen szomjan mert nem evett bent akkor sem azt csinálták hanem egyik gondozo az egyik sarokba a másik a mások sarokba ès lazán ujságot olvastak de az èn gyerekem ahoz szokott amihez a te fiad is hogy lefekszem mellè de ezek nem fogják megtenni
2014. máj. 6. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

és hogy dolgozol úgy, hogy délben mész érte? vagy azóta is szabin vagy?

nyilván ez lehet a kulcs, hogy visszamész dolgozni-gondolom azért van bölcsibe- megmondod, hogy 2 hét múlva kezdesz, úgyhogy marad alvásra, mert szeretnéd, hogy addigra zökkenő mentesen menjen a dolog.

2014. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos sehogy mèg GYES-n vagyok pedig muszáj lenne visszamennem dolgozni de ezt a bölcsi nem fogja fel pedig elmondtam nekik.Ma teszek mèg egy probát ès ha megint nem sikerül megyek a vezetőhöz
2014. máj. 7. 05:54
 7/9 Kertészné:-) válasza:
Remélem megoldódott a probléma. Egyébként gondozónőként dolgozom és az első időszakban szoktuk altatni a gyereket, de egy idő után megtanulnak elaludni maguktól még azok is akik picik és karban ringatjuk őket először (mert ezt szokták meg otthon).Szóval lényeg, hogy 13 gyerek mellett nem lehet ott ülni elaltatás címén , mert otthon ezt szokták meg!Otthon is az egyedül elalvásra kell szoktatni a gyereket:-)
2014. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Èn azt tudom hogy az elsö időbe szokták altatni a gyerekeket ezzel nincs is baj csak az első idöbe a lányom se nem evett se nem ivott a bölcsibe ès a lányomat ismerve nem alszik üres pocakkal.Ezèrt kèrtem hogy halasszák el az altatást de most hogy eszik meg iszik meg se probálják de nem is baj mert szeptembertöl elvileg megkezdjük az ovit mert hát a bőlcsibe nem nagyon látom hogy fejlödne a lemadásai vannak
2014. máj. 11. 06:37
 9/9 Kertészné:-) válasza:
Sok sikert az óvodához! Bár ott szigorúbbak szoktak lenni, mint a bölcsődékben :-)
2014. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!