Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem értem mikor válik el,...

Nem értem mikor válik el, hogy felveszik-e a kislányomat a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Januárban voltam bent ki kellett tölteni egy papírt, azt mondták májusban lesz a beiratás tehát ebben a hónapban. én azt hittem ezt azt jelenti hogy fel van véve. de itt azt olvastam hogy az beiratkozás után döntik csak el???
2014. máj. 9. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A beíratás után dől el. Rangsorolnak, azok kerülnek előre, akinél mindkét szülő dolgozik, vagy rászorultsági alapon előnyben vannak. Gondolom majd kiértesítenek.
2014. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én egyedül nevelem, de házas vagyok. apának nincs munkáltatója csak nekem nem is él velünk sajnos. akkor én előnyben vagyok esetleg?
2014. máj. 9. 19:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha házas vagy, akkor nem hiszem hogy hihető hogy egyedül neveled. De erre nem tudok válaszolni, talán a védőnő vagy a vezetőnő tud segíteni.
2014. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi. védőnő amióta ide költöztünk a kislányommal nem nézett felénk, azt se tudom ki az pedig az előző átadott neki.
2014. máj. 9. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
az ertsegi szazalekain
2014. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok mint te, januárban jelentkeztünk :)

amikor kiderül, hogy a bölcsisek közül kiket vettek fel az oviba akkor tudják meg mennyi férőhely van a bölcsibe, addig nem. Előny, ha mindkét szülő dolgozik, kérnek is munkáltatóit.

2014. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy?
2014. máj. 9. 21:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nekünk csak egy van de nem él velünk...
2014. máj. 9. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:

kell vinni munkáltatóit. anyukának és apukának is a munkahelyéről. neked olyat, hogy visszavesznek vagy valami ilyesmi legyen rajta. Apukának meg sima munkáltatói igazolás, hogy van munkahelye, ennyi.

De ha apuka nálatok nincs, mármint nem lakik veletek lehet más helyzetben vagy, ebben nem tudok segíteni.

2014. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
az ertsegitol fugg ha mondom
2014. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!