Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy kell elképzelni a beszokt...

Hogy kell elképzelni a beszoktatás sorrend megbeszélését a bölcsi szülőin? Mi van ha 3-4-en is akkor akarják kezdeni? De hetente csak 1-2 gyerek kezdhet.

Figyelt kérdés

Vagy nem szokott gond lenni? Nemsokára lesz ilyenünk és kiváncsi vagyok hogy megy majd a civakodás. Remélem nem lesz és normálisan be lehet majd ütemezni.

Nálatok hogy volt?



2014. jún. 6. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem mindenki sietve akarja beszoktatni, ugyanis én már ekkor dolgoztam, tehát sajnos nem értem rá heteket várni, míg beszokik az összes gyerek.

Úgyhogy jelentkeztem az első körre, és láss csodát más rajtam kívül nem is jelentkezett. Végül még egy kisfiú anyukája feltette nagy nehezen a kezét.

Szóval nem feltétlen lesz civakodás.

Ha meg többen akarják gyorsan beszoktatni a gyereket, akkor bizony talpraesettnek kell lenni, és gyorsan jelentkezni, beszélni az óvónőkkel és kijárni az utat!

2014. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt választás,a gondozónők osztották be.megkérdezték,akar-e esetleg cserélni valaki...
2014. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még tapasztalatok :)
2014. jún. 6. 18:21
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk nem volt bölcsis szülői.Felhívtam a központi bölcsit,hogy mi újság mert februãrral szerettem volna beadni a kislãnyom és akkor mondták hogy márc 3-án kezdhetjük a beszoktatást.
2014. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lizzy28 válasza:
100%
Én bölcsődében dolgozom elég régóta mint gondozónő, és nem szokott gond lenni.Általában megszoktuk kérdezni kik azok akiknek, munkahely stb. miatt "sürgős" a beszoktatás,rögtön azokkal a szülőkkel szoktunk kezdeni.
2014. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bölcsis beszoktatást még nem tudom, de az oviban egyszerre lesz mindenkinek. Van pár idősebb gyerek a csoportban, de az újak egyszerre kezdenek.
2014. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok!Én bölcsiben dolgozom.Nálunk az kezdi a szoktatást, aki hamarabb áll munkába!!
2014. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem nem lesz gond. :)
2014. jún. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!