Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A nyíregyházi Micimackó...

A nyíregyházi Micimackó Bölcsődésről friss tapasztalatok? Milyen a légkör? Hogy bánnak a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszoljanak légyszi, akiknek pár éve járt oda a gyerek, nem 10 éve :) Milyenek a gondozónők? Pl. odafigyelnek a gyerekre ha folyik az orra? Sajnos hallottam hideget-meleget a bölcsiről egy anyukától, aki lehet alapból pesszimista. Nem ismerem annyira jól, hogy 100%-ban adjak a véleményére. Köszi!
2014. júl. 6. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:
* Bölcsődéről - a kérdésben
2014. júl. 6. 23:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam jókat róla,nem szeretném részletezni,de két embernek is negatív véleménye volt róla.
2014. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem érdeklődtem másoktól, hogy milyen tapasztalatokat szerzett, mert mások véleménye befolyásolt volna. A bölcsődékben jó, ha tudod a gyerekek vannak a középpontban, hiszen értük van. Olyan pedig nincs, hogy mindenkinek mindenki és minden megfelel.Igyekezz te magad tapasztalatokat szerezni, jó személyes kapcsolatba kerülni a gondozónőkkel, ami nem nyalizást jelent, meglátod, megéri.Akik negatívan vélekednek kiváncsi lennék milyen problémáik voltak.Nem veszik be igazolás nélkül a gyereket, előre kell szólni, ha jön, vagy nem jön a gyerek stb. Ez mindenütt így van.Akinek nem tetszik akkor év közben is kiveheti a gyerekét. Úgy gondolom, hogy leginkább a szülőknek kellene örülni, hogy vannak egyáltalán bölcsődék. Némelyik még hétvégén is ott tartaná a gyerekét.
2014. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!