Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődébe csak szeptembertől...

Bölcsődébe csak szeptembertől kezdhet járni a kislányom vagy már 1-2 hónappal korábban is?

Figyelt kérdés
Júniusi a kislányom, július végén kell visszamennem dolgozni.

2014. júl. 7. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom legkorábban augusztus utolsó hete körül kezdik el,már ha az pont nem esik bele a nyári zárásba.Nekünk most legalább is ezt mondták a bölcsibe múlthéten a szülőin amikor megbeszéltük ki mikor kezdi a beszoktatást.A fiam bölcsiében most ez pont bele esik a zárásba,így szeptember 1.én kezdődik a beszoktatás.
2014. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Minden bölcsődében máskor van a nyári leállás, ami 4 hét szokott lenni. Ha most június-júliusról van szó, és nem jövő évről, akkor nem kellett volna már tájékozódnod az adott bölcsődében? Ha netán jövő évről lenne szó, és bölcsen előre tervezel, akkor is csak valamikor jövő év elején fog kiderülni, mikor lesz ez a leállás, közben is mikor lesznek esetleg összevont csoportok. Csak akkor fognak új gyerkőcöt bevenni, ha a normál csoportok indulnak, azelőtt a nyáron szerintem nem veszik be és nem is tanácsos egyszer beszoktatni, utána meg újra...
2014. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szeptembertöl csak,nyáron leállások és összevonások vanak.
2014. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

majd jövőre vagy most?

ha jövőre akkor kezdhet másjusban, akkor beszokik és lehet ügyeletes júliustól. de minden bölcsi bezár 5 hétre, szóval necces a július, mert általában pont júli vége, aug eleje a zárás időpontja, így ha bölcsis se tudod vinni.

ha meg most gyorsan kezdenéd akkor kizárt, mert összevonások vannak leállás előtt, ki kell venniük a szabikat, kevés a gyerek, így beszokni se tud, mert nem azokkal lenne akikkel majd szeptembertől lesz, szóval nem szoktak júni-aug. beszoktatás csinálni.

de kérdezz rá, mindenhol másképp van

2014. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam aug 4-től kezd, ekkor nyit a bölcsi
2014. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a jövő évről van szó!
2014. júl. 9. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
H van üres helyük, akkor hamarabb is felveszik, csak munkáltatói akkor is szükséges.
2014. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Családi napközibe megy végül, oda nem kell munkáltatói :)

De addigra lesz, mert júniusban már dolgozom, csak szabin leszek.

2014. aug. 22. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!