Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bekérik a munkáltatóikat...

Andi80018 kérdése:

Bekérik a munkáltatóikat szeptemberben is a bölcsiben, amikor újra indul a szünet után szeptemberben? Nem vették fel a fiamat oviba, azért kérdezem, csak a férjemnek most nincsen munkája, így attól félek, hogy nem mehet a második évre.

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt írod nem vették fel először aztán meg, hogy nem mehet, most akkor hogy is?

Egyébként teljesen ovi függő, ha van szabad hely akkor biztos hogy nem.

2014. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, bocsi, lehet hülyén fogalmaztam. Bölcsibe jár a fiam, ugye akkor beiratkozásnál kérték a munkáltatóikat. Nem vették fel oviba, így ismét bölcsibe fog járni még egy évet. És azt szeretném tudni, hogy ismét kell-e munkáltatóit bemutatni. Attól tartok, ha a férjemnek addig nem lesz munkája, akkor úgy lesznek vele, hogy úgyis itthon van, és nem veszik vissza.
2014. júl. 12. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől szerintem még felvehetnék. Azt nem lehet megjósolni, hogy meddig nem lesz a férjednek munkája. Mi van, ha szeptembertől már újra dolgozik?
2014. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, felvehetnék, csak nem tudom, hogy hogy van ez, nehogy mégse vegyék vissza.
2014. júl. 12. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tőlünk nem kértek újjabb munkáltatóit újabb évkezdésnél!
2014. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Á, köszi, ezt akartam tudni! :-)
2014. júl. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!