Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit kell vinni a bölcsibe?...

Mit kell vinni a bölcsibe? Nem gond ha pelusosok vagyunk?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-töl bölcsibe megy a 2 éves kisfiam! Nem tudom miket kell majd vinni! Segitsetek légyszi! Köszi
2014. júl. 15. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz, hogy te sajnos pelenkára szorulsz, nincs közük a bölcsődei gondozóknak, nem kell tudniuk róla.

A kisfiadnál pedig teljesen természetes, ha még pelenkás, bölcsiben ez megszokott dolog. Számíts rá, hogy bent sokkal több pelenka fog fogyni, mint otthon.

2014. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pelus nem gond, a gyerekek zöme pelenkás a bölcsiben. Pelenkát, krémet, törlőkendőt kell bevinni. + tisztasági csomagot havonta, ami wc papír, zsepi, szalvéta, folyékony szappan. De kérdezz rá, hogy nálatok hogy van, valahol pénzt szednek be és egységesen veszik meg ezeket. Vátás ruha, benti cipő kell a gyereknek.
2014. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első ! Feldobtad az estémet :)))))))))
2014. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso, parszor ujra olvastam mire leesett, de lokott vagy :D viszont jogos, :D

Amugy kerdezo amiatt ne aggodj a masfel evesem is pelusos ezt ok cserelik termeszetesen.

Az h miket kel bevinni, minden bolcsi mas. Ugyis elmondjak. Most en hiaba irom le nekunk miket kellett vinni, biztosan mas varosban lakunk es teljesen mas elvarasokat kernek. De pl nalunk nem kell agynemut vinni, se parnat, se takarot, se huzatot. Mindent ok adnak. Sot meg a torolkozot is.

Nem sok mindent kell vinnunk, a legjavat ok adjak. Meg van adva h milyen idokozonkent kell zsepit, szappant, szalvetat vinni. Mivel pelusos a gyerek nekunk wc papirt nem kell, pelust en viszem. Nalunk a bolcsibe nem fogy tobb pelenka mint itthon. :-)

Benti cipo termeszetesen kell. Valtoruha, melegebb hidegebb a szekrenyebe, torlokendo, popsikrem. Adnunk kellett be lazcsillapitot is nevre szoloan. Adtam be cumit ha igenyli a gyerek. Kb ennyi nagyjabol nalunk.

2014. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

B.aszki majdnem megfulladtam az elsőt olvasva :D


Kérdésre: nem,nem gond természetesen!

2014. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elmondják a szülöin,és nem gond a ha pelusos még .
2014. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A beszoktatás ideje alatt alaposan ki tudod faggatni a gondozónőket. Én figyeltem miben vannak a gyerekek. Azt is elmondják mit kell vinni.

Én a szekrényébe ált.egy komplett garnitura ruhát be szoktam tenni:pulcsi, nadrág, zokin, body. A pelenka csomaggal a szekrényben van, onnan hordják be a gondozónők pár db-osával a pelenkázóasztalhoz. Kértek még fogkefét, fogrémet. Minden hónapban be adunk egy cs.popsitörlőt, zsepi, szalvétát (ha majd szobatiszta kérdés van, akkor wc papírt is)

Nekem elmondták, a pelenka mindig az, amit mi viszünk, de a popsitörlő közös. Én nem vettem észre drasztikus pelenkafogyasztást.

2014. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!