Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistarcsán fogok szülni....

Kistarcsán fogok szülni. Szült itt valaki? vélemény. mit kellett vinni szüléskor? Mi az amit adtak? Házasági levél nem gond ha egy évnél régebi lesz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia elvben én is ott szülök februárban, pár pelust krémet biztosítanak. A nővérek többsége borzasztó szerintem. Én úgy vettem észre hogy nem igazán figyelnek. A szülőszobák jók. Ha jól tudom van eda. Nem kötelezően vágnak gátat.
2011. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.mi az az eda?
2011. jan. 7. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
újból én: eda az egy érzéstelenítő, gerinc közeli de nem olyan erős mint az epidurál. Szülés után 2 órával már sétálsz az epivel meg 8 órát fekszel.
2011. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te mikor szülsz?
2011. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mäjus 7-en
2011. jan. 7. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:

EDA= epidurális érzéstelenítés!!! Az előző válaszoló nyilván azt akarta írni, hogy nem ugyanaz, mint a spinális érzéstelenítés.


Bocsánat a helyesbítésért, csak nagyon zavart.

2011. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!