Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi idő alatt szokott be a...

Lencsibaba0121 kérdése:

Mennyi idő alatt szokott be a gyermeked a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen adtad be? Mennyire volt nyűgös a beszokás? Mennyit volt beteg az első időszakban? Most állok bölcsibe adás előtt és nagyon szeretném látni, hogy másnál milyen volt ez az időszak! Előre is köszönöm, aki leírja!
2014. aug. 4. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam családi napközibe jár, de azért leírom. 2 évesen kezdte, nagyon szerette már az elején, aztán jött egy hét, amíg minden reggel sírt kb 2-3 percet, de utána semmi gond nem volt. Ez elmúlt, azóta reggel alig várja, hogy induljunk és egy laza "Szia Anya! után már ott is hagy és megy játszani. Most reggel 8-tól délig van, most kezdjük a bent alvást, mert ideáig a nyaralás és a betegségek miatt nem jutottunk el idáig. Hát igen, betegség. sajnos a fiam a 2 hónap alatt mióta jár már kétszer volt itthon 1,5 hetet betegség miatt. Ez ezzel jár. Nekünk lehet annyiban más azért a beszokás, hogy teljesen a gyerekhez igazodik a dolog, nem kell semmit erőltetni, siettetni, a bölcsiben nem tudom így megy-e.
2014. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 évesen kezdte és kb. 3 nap volt.

4.-5. nap még ott voltam vele, bár kint ültem az előtérbe, de következő héten már nem mentem be. Csak délután mentem érte 3-ra.

Oviba pedig egy hét volt a beszoktatási idő, de első nap kb. fél óra után megkérdezte, hogy miért jöttem vissza (végig ott voltam), ő még nem akar menni ..

Többet nem "szoktattam", felesleges volt.


De volt olyan kislány az oviban, akinek az anyukáját gy hónap után elküldték már, mert addig nem szokott be. Ő is járt előtte bölcsibe, ott 1,5 hónapig csinálták a beszoktatást.

2014. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek és szülőfüggő.
2014. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 2,5 éves. Most szoktatom. Nálunk 2 hét a beszokás. Hétfőn, kedden 1-1 órát voltunk együtt, szerdán fél órát egyedül. Csüt, pénteken másfél órát és már ebédelt is. Ma 9-ebéd utánig, holnaptól ott is alszik. 2 napig nagyon sírt végig. Ma már csak addig sírt, amíg ott hagytam, szépen játszott utána és ügyesen ebédelt is.
2014. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!