Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy "szokott vissza" a...

Hogy "szokott vissza" a gyermeked a bölcsibe egy hosszú betegeskedés (es) időszak után?

Figyelt kérdés
Minden létező betegséget összeszedtünk a bölcsibe, kórház lett a vége, és már 5.hete van itthon a 2,5 éves gyerkőcöm. Holnap már mennie kell, és nagyon nem akar, sír, tiltakozik még a gondolat ellen is. Úgy gondoltam, hogy ebéd után elhozom egy ideig. Nektek hogy ment? Hogyan könnyíthetném meg a vissza szokást? :( A munkáltatóm érthető módon nem tud tovább nélkülözni, és tudom, hogy vissza kell mennie, mert már egyszer megszokta a közösséget, és nagyon féltem, hogy esetleg lelkileg nehéz lesz neki :(
2014. ápr. 22. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira gyenge az immunrendszere,hogy 5 hét kell,hogy helyrejöjjön akkor nem gondoltál még rá,hogy kivedd a bölcsiből??? Tudom,munka,meg pénz meg stb.de ennyit nem ér...pláne ha ő is tiltakozik...
2014. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A mi bölcsinkkel az a gond, hogy bevesznek betegeket is, úgy általában az én gyerkőcöm dől ki a sorból utoljára, kb. 2 hetente nincs bent csak 1-2 gyerek elvétve a csoportból, akik az elsők között kapták el és már nagyjából gyógyultak. A szobatisztaságból visszaestünk a legutóbbi Calici vírus óta, de már mehetne oviba korkedvezménnyel, csak ugye ...

Tudom, ott sem lesz jobb a helyzet, vagyis annyiból igen, hogy nem vesznek be beteg gyereket. Folyamatosan kapja a vitaminokat+ omega3-at+echinaceae-t. Az orvos a bölcsit okolja, a bölcsőde meg széttárja a karjait. Amíg nem volt bölcsis, jártunk játszótérre, játszóházba, gyakorlatilag mindenfelé, sose volt beteg. Aktívak a nagyszülők is, mi is, családi napközi itt nincs (kisebb város), szóval nem tudom egyébként máshogy megoldani, valahova mennie kell.

2014. ápr. 22. 12:54
 3/4 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ, nyomtam is zöldet!
2014. ápr. 22. 12:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Valaki más, esetleg?? :(
2014. ápr. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!