Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megéri ha bébiszittert fogadok...

Megéri ha bébiszittert fogadok a gyerekem mellé?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő vállalkozni fogok mert ez egy kihagyhatatlan jó lehetőségnek tűnik otthonról dolgoznék A gyerekemet nem vették fel a bölcsibe! Úgyhogy mivel drága a magán bölcsi bébiszittert hivok ő elég keveset kér kényelmes mert házhoz jön és hasonló korú gyereke van mint az enyém tapasztalt
2014. aug. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Egy próbát megér. Egy hónap múlva nézd meg mi szól ellene, és mi mellette.
2014. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Bajod nem lesz belőle ha kipróbálod. Bár ha mindennap vigyáz a gyerekre 6-7 órát végén nem hiszem hogy olcsobb mint a csana.
2014. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha hosszútávra gondolod és anyagilag megteheted én a csanát ajánlanám. Nem tudom mennyi idős a kicsid, de sokat jelent nekik a közösség. Önállóbbak lesznek, mert a társaiktól mintát látnak, megtanulnak alkalmazkodni, 3 éves korára szinte biztosan szaobatiszta lesz
2014. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megéri, amennyiben nem sérti az önérzetedet, ha jobban ért a gyermekneveléshez, mint te, ezen felül pedig ha nem áltatod magad.
2014. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amennyibe egy JÓ szitter kerül egy napra annak a feléből kijön egy JÓ csana egy egész napra, és jó helyen jó nevelést kap a gyerek, plusz gyerekek között szocializálódik, nem egyedül
2014. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!