Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lehetséges, hogy valaki a...

Lehetséges, hogy valaki a bölcsiből fél kettőkor hozza el a gyereket (rendszeresen)? Az nem épp alvásidő?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, fél 2 az még mindenhol alvásidő.
2014. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, h így vannak megegyezve a bölcsivel. Nálunk 1/2 12 ebéd, 12-1/2 3-ig alszanak.
2014. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk 1-től van alvásidő, lehet hogy ott fél órával később
2014. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Hát őszintén szólva én tojnék nagyívben az alvásidőre, ha a munkahelyemen úgy végeznék, hogy fél kettőkor tudok a gyerekért menni, és aztán mennék haza (18 kilométer megyeszékhely melletti falu, a faluban nincs bölcsőde). Nyilván nem szívesen állnék mindennap az ajtóban minimum egy órát várva az ébresztőt, de az se lenne járható út, hogy hazamenjek, majd vissza a gyerekért, csinálva így 700 kilométert (26 ezer forintnyi benzin) pluszba havonta.


Egyrészt nem teljesen biztos, hogy úgy esik az alvásidő, de ha mégis, akkor sem biztos, hogy jókedvéből kavar minden áldott nap a bölcsi napirendjébe.

2014. szept. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
1/2 2 az még alvásidő és ha alszik még a gyermeked akkor minden nap ébresszék fel a legmélyebb álmából?! Neked sem lenne kellemes ha minden áldott nap felkeltenének amikor olyan jót alszol igaz? Nálunk 12-1/2 3-ig nincs gyermek kiadás,csak nagyon indokolt esetben,mert alvás időben történő kiadás a többi alvó gyerek nyugalmát is megzavarhatja,mert akármennyire próbálod csendben öltöztetni a csemetédet a hangok behallatszanak a csoportszobába és felébredhet a többi gyerek is.
2014. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem én szeretném így elhozni a gyerekemet. Valaki más mondta nekem, hogy fél kettőre jár a gyerekért és úgy gondolom, hogy hazudik.
2014. szept. 21. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!