Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudtok olyan jó és megbízható...

Tudtok olyan jó és megbízható magánbölcsit, vagy csanát Budapesten ahol 7 hónapos kortól beveszik a babát? A legjobb az I. , II. , III. , vagy XII. kerület lenne.

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

a Picinkét nagyon dicsérték, de ott nem tudom, hogy hány hóstól veszik be a babát.

Meg kell kérdezni, úgy tudom elég rugalmasak.

2014. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt már néztem, de 1éves kort írnak a honlapjukon, de azért megkérdezem. Köszi a választ, megy a zöld kezecske.
2014. okt. 2. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm szerette volna a lányát a munkahelyéhez közeli bölcsibe beíratni. De nem fogadták azt mondták neki, hogy a lakóhely szerint bölcsit próbálja meg.
2014. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Magánbölcsiben? Én úgy tudom, magánbölcsibe oda viszi az ember a babót ahova szeretné.
2014. okt. 2. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp' kérdezd meg, hátha, egy próbát megér! :)

drukkolok!

2014. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, egyik sem volt magánbölcsi.
2014. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!