Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » SOS megbízható magánbölcsi/csa...

SOS megbízható magánbölcsi/családi napközit keresek? Leginkább Bp 16. kerület és környéken?

Figyelt kérdés

Eddig csak gondolkodtam azon, hogy a nagynak bölcsiben lenne jó, mert 19 hósan eléggé aktív fizikailag és szellemileg is már nehezen viseli az otthon bezárt falait emiatt is rengeteg külső foglalkozásra hordtam délelőttönként. Egy bölcsi is lényegében ugyanez foglalkozás aztán ebéd és szieszta utána meg irány haza.

A héten szerdán nagy baj történt túl emeltem magam (fiammal) és kiderült a méhem elcsúszott lényegében bal oldalra mint az óramutató - eredmény iszonyatos fájdalom hasam bal pólusában és ennek megfelelően jobb csípőízületem mozgásában beszűkölt.

Közben már a héten nézegettem 1-2 intézményt de egyik sem nagyon nyerte el a tetszésemet, erre csütörtökön a szerdai kínjaim miatt menetem dokihoz aki letiltott minden nemű terheléstől pl.: fiam emelésétől. Míg dokinál voltam az egyetlen nagyszülő aki segítségemre lehet vigyázott a fiamra otthon. Miután hazaértem ő is rosszul volt kiderült trombózisa lett, azonnal tőlünk vitték is el a kórházba. A férjem külföldre ingázik dolgozni, mert munka csak ott van.

Itthon vagyok most már mindenféle segítség nélkül a 19 hós fiammal mint veszélyeztetett terhes. Nem emelhetem - de hát így nem lehet sem pelenkázni sem etetőszékbe helyezni. És persze fut a háztartás. Tarthatatlan hogy ne emeljem a fiam hisz kell, meg érzelmi okokból is (ezt minden édesanya tudja) ezt egyszerűen nem lehet megállni, viszont iszonyat fájdalmaim vannak amik nem csak érzetek hanem a kis tesó szempontjából veszélyes belső jelenések.


Már tetem fel korábban is ezen a fórumon hasonló jellegű kérdést bölcsivel kapcsolatban - csak olyanok írtak akik szerint egy szívtelen anya az aki ilyen picit bead idegen helyre ahelyett hogy legalább 2 éves koráig maga mellett tudná, kérem ilyenek most ne írjanak.

Sajnos a sorsomat érezhettem előre emiatt próbáltam már januárban bölcsire hangolni magunkat. De sok minden összejött eleve a fiam is lebetegedett (még bölcsi nélkül is) jó 3-4 hetet gyógyítgattam itthon emiatt csúszott át január közepéről február második felére a tényleges bölcsi mustra.


Minden segítő ajánlást nagyon szívesen veszek.


üdv.:35. hetében járó kismama.



2014. febr. 22. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Én a 15. kerületben tudok egy szuper helyet. [link]

Fiam már több mint egy éve jár oda, imádja és én is, csak ajánlani tudom,

Egyáltalán nem vagy szívtelen. Egy ennyi idős gyereknek már bölcsiben a helye.

2014. febr. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!