Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem alvas rossz alvas bolcsi...

Nem alvas rossz alvas bolcsi ota. Miert? mas is jart igy?

Figyelt kérdés

Fiam szuletese ota a kisagyaban aludt 8 orakor alvas volt szigoruan.

sosem volt ezzel gond ahogy az ebed utani alvassal sem.

delben ebed utana be az agyba es alvas egyedul.

masfel honapja bolcsis azota itthon ebed utan nem alszik el sehogy sem pedig aa bolcsibe is delben van alvas az esti alvas csak a szulok aagyaban lehetseges anyaval vagy apaval


Elotte sosem aludt mellettunk ha akartuk sem volt hajlando


hogyan szoktathatnank vissza a sajat agyaba a sajat szobajaba?


ez nekkunk navyon furcsa sosem csinalt ilyet


adhatnatok tanacsokat segitseget



2014. okt. 30. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt jó volt olvasni, azt hittem, egyedi a "problémám" a gyerek alvási szokásának megváltozásával. Hasonló nálunk is: bölcsi előtt gond nélkül ment az esti és a napközbeni alvás is itthon (be az ágyába és 1 percen belül aludt is), bölcsi óta ezek húzódnak, saját ágyába el se alszik már és átvitel után egyre gyorsabban kéri magát közénk. A bölcsibe ő az első aki elalszik...

én sem értem.

Viszont a kiírásodat olvasva nálatok egyértelműnek tűnik, hogy a hiányotokat próbálja pótolni így! Lehet nálunk is ez van a háttérben?!

2014. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjatok elmúlik csak legyetek türelemmel és első igazad van...hiányoztok neki, de majd rendeződni fog nála:))
2014. okt. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartsatok ki az eleje nehez! Amikor mar megszokja jobban fog aludni mert elfarad a sok jatszastol. A mienk negyedik honapja volt bolcsis, amikor mar minden rendben volt. Harom honap kellett neki.
2014. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velünk is, este és ebéd után hétvégén nem aludt el magától mint addig, folyton ringatni kellett, éjszaka többször kelt, sírt és csak akkor nyugodott meg ha kivettük és visszaringattuk. Tartott kb másfél-két hónapig, a végén kivettük a rácsos ágy oldalát (másfél éves), csak leesésgátló van, azóta magától mászik be, kicsit ott vagyok vele, de már nem kell félórákat altatni. Ja és előtte szigorú esti rutin: fürdés, tejcsi, meseolvasás, nyugiban
2014. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!