Be lehet adni így?

Figyelt kérdés

Szeretném beadni jövő szeptembertől, egy évesen a kislányomat bölcsődébe.

Gyesen vagyok, így is be lehet adni?Nem vesztem el a gyest?

Igaz, hogy kérnek munkáltatói igazolást?Mindenképpen kell ez a papír, hogy felvegyék?Sajnos nem megy a munka keresés gyorsan, így ha be tudnám adni, napközben, jobban tudnék állás után rohangálni.

Igaz, tervben van az is, hogy szeptembertől iskolába járnék napközben, ha onnan viszek igazolást bele köthetnek?(Nem kibújásként a munka elől akarok iskolába járni, hanem mert csak érettségim van, hátha több esélyem lenne munkát találni azután)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. nov. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ha munkát keresel akkor adnak türelmi időt, hogy vidd a munkáltatóit, 1-2 hónap kb. beiratkozásnál írsz egy papírt a munkába állási szándékodról. ha suliba jársz akkor onnan viszel igazolást. gyes-t semmiképpen nem fogod elveszteni.
2014. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Az én kisfiam 2 hete jár (21 hónapos), de csak aktív munkáltatói igazolással vették fel, tehát mindkét szülő dolgozik, illetve én a felgyülemlett szabadságomat töltöm.

Amúgy az álláskeresés megy gyerek mellett is. Addig még sok idő van, gondold át. A gyerek egyik legfontosabb időszakából esnél ki egész napra.

2014. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérnek munkáltatoit ,lányom mikor bölcsis volt 1 hónap türelmi idő volt a papir beszerzésére.nagyvárosban mindenkép kell a munkáltatoi ott több gyerek van aki bölcsödei féröhelyre vár ,ha iskolába fogsz járni akkor szerintem egy onét hozott papir is elég lesz.
2014. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!