Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lenne par kerdesem olyanokhoz...

CsBZs kérdése:

Lenne par kerdesem olyanokhoz akik esetleg konyvelok vagy csaladi napkozit, maganbolcsit uzemeltetnek vagy tiszta vannak a joszabalyokkal. Megeri? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Egy nevelo hany gyerekkel foglalkozhat? Megeri egyaltalan? Nekem regi almom lenne. De nem sok mindent tudok a nehezsegeirol
2014. dec. 13. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Én nem bíznám olyanra a gyerekemet, aki egy google kereséshez is hülye.

[link]

2014. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilvan en a hulye..minden ugy mukodik ahogy le van irva az a googlbe..kar olyanok tanacsat kikerni akik valojaban csinaljak nem csak irnak rola..en hulye tapasztalatokra lettem volva kivancsi..de nyilvan mindig talalunk itt egy ilyen rettento okos embert aki bele kot az emberbe a kerdezobe de erdemleges valaszt nem bir adni mert annyi fogalma sincs a feltett kerdesrol mint a kerdezonek..
2014. dec. 13. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
:-) Jó volt Kérdező, igazad van. Én pedig nem járatnám egy osztályba a gyerekemet annak a gyerekével, aki olyan bunkó mint az első. Mert ő is ugyanolyan bunkó lesz mint a szülők.
2014. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!