Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Fiatok milyen ruhában van a...

Fiatok milyen ruhában van a bölcsiben?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A fiam csanába jár, ott melegítőnadrágban és trikó-felső vagy felső-mellény kombinációban van.
2015. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Melegítő nadrág, póló (általában egy hosszú ujjú tetején egy rövid ujjú).
2015. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Harisnya, rovidnadrag, rovid ujju body es erre egy vekony hosszu ujju polo, vagy hosszu body, de erre is adok neki egy vekony mellenyt.
2015. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Látom mindenkinek kényelmes melegítőben van a fia és nem farmer vagy más utcai nadrágban.
2015. jan. 14. 14:01
 5/21 anonim ***** válasza:

amíg pelusos volt, addig rövid ujjú body, utána r.u. póló . Erre hosszú ujjú póló - általában így adtam be, mert minden gyereken legalább 2 réteg volt, de ő mindig levette, izzadós tipus. Ilyesmi időben fiúlegginst, vagy vékonyabb tréningnacit kapott, udvarra menéskor erre csak ráhúzták az anorákot. + persze pulcsi,kabát, fülvédős sapi, kesztyű...

meleg volt bent a bölcsiben mindig, a fiamra elég volt 1 réteg cucc.

De a lányom fázósabb, neki mindig két réteg felsőruha kellett és vastagabb harisnya/leggins/tréningnaci.

2015. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Póló plusz melegítő. Persze hogy kényelmes cuccban vannak, nem jó nekik egész nap "betonfarmerben" csúszni-mászni :) Sokan vannak egy szál harisnyában, plusz body/póló.
2015. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
csakis mackoalso vagy harisnya! a farmer szornyu kenyelmentlen, az ovonenik sem szeretik!
2015. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az én fiam kényelmes nadrágban van, de nem melegítőben. Már csak azért is, mert mi sokszor megyünk bölcsi után még valahová, és nem akarom, hogy megszokja, hogy mindenhová melegítőben megy.

De nem farmert adok rá, hanem puha és bő nadrágot. Egyébként náluk nagyon meleg van bent, úgyhogy még most télen is gyakran csak body+rövid ujjú pólóban van.

2015. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Természetesen nem melegítőben viszem be a fiam, hanem meleg utcai nadrágban. Ott átöltöztetem, mikor elhozom szintén.
2015. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én ezt a lépést kihagyom, és eleve olyat adok rá, amiben bent is kényelmesen elvan. Lényegében mindegy, nem?
2015. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!