Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit csinálnak egy 2 éves...

Mit csinálnak egy 2 éves gyerekkel a bölcsiben, ha még a játékon kívül nem nagyon érdekli semmi?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Tudományos előadásokat tartanak neki.....Szerinted?!?!?
2015. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk tornáznak sétálnak, néha rajzolnak vagy készítenek valami kis meglepetést. mondókáznak stb. de ha egy gyerek csak játszani szeretne akkor csak játszik. nem erőltetenek senkire semmit, legalábbis nálunk így van.
2015. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baj, hogy raeroltetnek mindent es nem akarja csinálni.
2015. jan. 6. 14:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést, mert attól félek kidobjak, vagy mit tudom én, mert egesz nap csak játszana. Nem akar festeni, csak rajzolni például.
2015. jan. 6. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

beszélj akkor a gondozokkal, vagy az intézményvezetővel.én most fogok beszélni a vezetővel mert az egyik dajka egész nap fekszik a gyereeknek kihelyezett kanapén, állandóan kávézik, és telefonál. és már nekem nem is köszön. úgyhogy betelt a pohár.

ráadásul mivel engem nem szeret a gyerekemen vezeti le..

2015. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem dobják ki mert bölcsiben semmi sem kötelező ha nem akar szinezni akkor nem kell szineznie ,akkor csak játszhat .
2015. jan. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Józan Paraszt ***** válasza:
Mit keres egyáltalán bölcsiben?Az anyja nevelje 3 éves koráig ne idegenek.
2015. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" Mit keres egyáltalán bölcsiben?Az anyja nevelje 3 éves koráig ne idegenek."


Azért van aki ezt a luxust nem engedheti meg.

2015. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves Józan Paraszt. Ha jozan ésszel gondolkodnal, tudnad, hogy dolgozni is kell a vilagon. Örülök, hogy neked nincs ilyen problémád.
2015. jan. 12. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves #8 válaszoló!

Ha ennyi esze van egy "anyának", hogy szerinte az baj, ha éppen a gyerek nem szeret festeni, csak rajzolni, akkor én inkább azt kívánom neki, hogy más nevelje! Valami értelmesebb lény !

2015. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!