Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyivel kell több ruha a...

Mennyivel kell több ruha a bölcsiben, mint itthon?

Figyelt kérdés
Márciusban kezdi a bölcsit a kisfiam, jelenleg 88 cm, még hord 86-os ruhákat is, meg van már pár 92-es. Szerintetek miből kellene bevásárolnom több darabot? Azt mondták bőven kell vinni váltásruhát. Egyáltalán kell több, mint itthon szokott?
2015. jan. 23. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

nyilván ne vegyél olyan ruhát amit épp most nő ki. vagy ha neked belefér, akkor vegyél, de nem értem miért merül fel benned a kérdés :)


kell vinni benti ruhát ha leeszi magát vagy bepisil, át tudják öltöztetni. ha van annyi ruhátok, hogy tudtok napi 3 pólót és nadrágot nélkülözni akkor nem kell. ha csak pár darab ruhája van akkor vegyél

2015. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a méretre gondoltam azt nem is kellett volna írnom, persze 86osat már nem veszek. Csak nem tudom 92ből mennyire vásároljak be, milyen hamar növi majd ki azokat. Leginkább az érdekelne, h body, melegítőnadrág, pulcsi mennyivel kell több, mint itthon.
2015. jan. 23. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
a bölcsibe fütenek igy a pulcsibol elég 1 is az is kint az udvara ,bady 1-2 db kell váltásnak ,nadrág kb 2-3 db .elég lesz .
2015. jan. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk jòval több ruhára lett szüksègünk, mint bölcsi előtt. Nadrágbòl, harisnyábòl, hosszù ujjù pòlòbòl, zoknibòl simán dupla mennyisèg kellett. Tèli kabátbòl is kettő van a kisfiamnak, mert egy mindig a mosásban van.
2015. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 92-es mèretet sokáig hordják.Már fèl ève ezt a mèretet hordja, de ahogy nèzem, tavaszig mèg elèg is lesz neki. Melegìtőből vettem már 1-2 db 98-ast, de a pòlòk, pulcsik mèg mind jòk.
2015. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van bent váltásnak 2 body, 1 pulcsi, 1 nadrág, 1 zokni, 1 benti cipő, 1 overál, 1 kabát, 1 vastagabb nadrág (ha az overál sok). Itthon is megszaporodott a ruhatára, hiszen már minden nap másik ruhát adok rá. Szinte esélytelen, hogy a "jó lesz még ez a nadrág holnap" előforduljon.

Ha otthon gyakran eszi/issza le magát, vagy ázik át a pelusa, akkor ennél több váltóruhára lesz szükségetek.

2015. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!