Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Holnap megyek abortuszra és...

Holnap megyek abortuszra és nekem nincs hálóingem mert utálom nem bírom elviselni magamon, nagy gáz ha azt viszem amibe itthon szoktam aludni? (rövidnadrág, póló) Szólhatnak érte?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nyilván nem tehetik kötelezővé a hálóinget, de vélhetően találkozni fogsz olyan dokival, aki szólni fog, hogy nem akar rajtad nadrágot látni, ilyen helyre hálóingben kell jönni

én is utálom a hálóinget, veszélyeztetett terhesként voltam bent pólóban és nadrágban néhány hetet, volt egy idősebb doki, akinek nem tetszett a dolog, én meg nem foglalkoztam vele

2013. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, én se hálóingben voltam, bár én vetéltem. Betétet vigyél.
2013. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó, majd én se veszem figyelembe

köszönöm a válaszokat :)

2013. júl. 10. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
A nadrágot le fogják vetetni veled. Ha téged nem zavar, hogy mindened kivan, nem probléma.
2013. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Jajj 4-es,ha nem tetszenek az abortuszos kérdések,akkor NE NYISD MEG!!Szánalmas vagy!!!Inkább foglalkozz a saját dolgoddal!!


Kérdező,nem fognak szólni érte,nyugi! :)

2013. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Lett volna rajtad az a rövidnadrág, amikor teherbeestél!
2013. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a kórházban nem is kellett vinni hálóinget, mert amit ott adtak azt kellett felvenni.
2013. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is itthonról kell vinni és a műtőbe is a saját hálóingem volt rajtam..Elég ciki lett volna úgy feküdnöm a betegszállítóra hogy csak egy felső van rajtam..de mindenki más :)
2013. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha kényemetlen a hálóing akkor vigyél olyan hosszabb fazonú pólót,ha nincs akkor vegyél olyan 500 ftos kínai sima pólót xxl-esbe.Műtőbe nem mehetsz be nadrágban/bugyiban,érdekes lenne derékig érő pólóba átcsattogni oda.
2013. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam, bugyi nélkül, hálóingben kellett a szobából a műtőbe menni. Én sem vagyok "hálóinges", de van egy-két darab kórházi esetekre.
2013. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!