Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit kell jövedelemnek számolno...

Mit kell jövedelemnek számolnom az ingyenes étkeztetéshez a bölcsiben?

Figyelt kérdés

Megkaptuk a papírt, hogy töltsük ki, mivel szeptembertől ingyenes lesz az étkezés a bölcsődében. A munkabér, az oké. De a családi pótlék és a gyes is beleszámít? Mert úgy már sajnos kiesünk az ingyenességből pár ezer forinttal.

Tudnátok segíteni ebben?

Köszönöm!



2015. jún. 26. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bele kell számolni a családi pótlékot és a GYES-t is. Minden jövedelem számít.

Mi is kiesünk arra a 3 hónapra, amíg a férjem munkanélkülit kap, aztán fogunk beleférni.

2015. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A jövedelem, az mindenféle bevétel. Hisz a családit és gyest is kp-ban kapod, és arra költöd, amire akarod.


Ha nem vagy jogosult, ne vedd igénybe.

Mi papír szerint beleférnénk, de mivel a valós jövedelmünk jóval magasabb, így nem kérem, mert ki tudjuk fizetni.

2015. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csp-t a gyerek kapja! A gyerektartást a gyerek kapja! Szóval nettó jövedelem, a fizetésed, amit kézbe kapsz, illetve számlára utalnak!
2015. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt onnan tudom, hogy egyszer igényeltem valami összeget, amikor gyeden voltam egyedül álló. És ott megkérdeztem. Nem kellett beirni a családit sem és a gyerektartást sem! (Na persze nem kaptam semmit :D )
2015. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tévedtem! A családit bele kell. Egy ismerősöm kitöltötte már és mondta hogy azt bele kell. Vajon a gyerektartást is????

Az is a gyereké. Nem magamra költöm :(

2015. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!