Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

3. kerületi bölcsődékről (Csillaghegy Békásmegyer) megosztanátok velem tapasztalatokat? Mi jelenleg a Szamóca családi bölcsibe járunk, de bizonytalan vagyok benne. (2 éves a kisfiam)

2015. júl. 12. 13:39  Privát üzenet  

A válaszok
Szia, mi is a Szamócába járunk, de sajnos nem vagyunk vele megelégedve, írhatsz privátot, mi szeptembertől megyünk a Makovecz bölcsibe.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. júl. 12. 16:42 Privát üzenet

megírnátok mi a bajotok a szamócával? tényleg nagyon érdekelne!

én a kis katicában dolgozom, szerintem jó hely és szeretnek oda járni a gyerekek :) munkatársaim is nagyon aranyosak, profik! :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. júl. 12. 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a kérdésindító vagyok: nagy probléma nincs, csak sztem néhány dolog egyáltalán nem úgy van, ahogy ígérték. Pl. a nyári táborok, amikor nagyon sok gyerek van együtt. Pont ezért nem vittem a gyerekemet állami bölcsibe...hogy ne huszonkettedik legyen a kisfiam a sorban... Aztán az etetés: egyszerűen nem darabolják össze a kisfiamnak az ételt, és így nem tudja megenni. Apróságnak tűnik, de sztem egy kisbaba életében nehéz dolgok. A "sokadikság" és a nehéz evés is. És nálatok, mi a gond?

# 3/4Időpont 2015. júl. 13. 12:49 Privát üzenet

Szia,

Első vagyok. Nekünk is inkább kisebb problémák vannak, de abból azért akad.

Ebédet én viszem neki, de sokszor jön éhesen haza, mert lassabban eszik, viszont többet többet, mint a korabeli, gondolom nem várják meg. Többször volt tiszta homok a gyerek és a babakocsi is, elpakoltak máshova a ruháját,pedig bele van írva mindenbe a neve stb.. A legnagyobb problémám az, hogy nagyon sokszor nem lehet őket utolérni, és nem is hívnak vissza, és a kapu probléma.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. júl. 13. 23:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van aki békáson lakik?
Spinracing (NEM spinning) órák nincsenek Óbuda- Békásmegyer (esetleg CSillaghegy) közelében délutáni vagy esti (ez fontos! ) időpontokban?
Hol van éjjelnappali a Római Fürdő-Csillaghegy-Békásmegyer HÉV állomások közelében?
Tudtok jó jóga tanfolyamot a III. kerületben? (Legnkább Békásmegyer, Rómaifüdő, Csillaghegy környékén érdekelne) Köszönöm.
Budapesten a 3. kerületben lehetőleg Békásmegyer és Csillaghegy környékén keresek egy kedves normális, jól dolgozó kozmetikust. Ajánlanátok valakit?
Vki nem tu d csillaghegy, békásmegyer vagy üröm fele hip-hop vagy break tánc oktatást?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!