Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődébe való beszokás...

Bölcsődébe való beszokás megzavarhat egy kisgyereket?

Figyelt kérdés
15,5 hónapos a kisfiam.Múlt héten kezdtük a beszokást a bölcsibe,ma már délig ott volt reggel fél 8-tól.Előbb is kel,mint szokott,viszont előbb is fekszik+ a foga is jön.Ma délután annyira nyűgös,nyekegős volt amilyen sosem szokott lenni.Mi lehet vele?Okozhatja a bölcsi?Vagy fáradt,vagy a foga?vagy minden egyszerre?
2015. okt. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg inger éri, de szerintem valami front is van.

Az amúgy teljesen kiegyensúlyozott lányunk (két hete jár bölcsődébe, egy hónappal idősebb) ma hazaérkezés után végig nyűgös volt, sírt is. Nagyon nem jellemző rá.

Aztán elmúlt magától.

Ezért gyanakszom frontra.

2015. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még a 3,5 éves kisfiamat is megzavarja az, hogy nem az anyukájával van, aki addig gondozta, hiszen most szokik az óvodába, vagyis már egy hónapja jár, de még mindig "zizi" ovi után. Nagyon nagy változás ez, nemhogy 15 hónaposan! Nyugi, alkalmazkodni fog, ez természetes, hogy változott a viselkedése!
2015. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A kisfiamnak is ez lesz a második hete,de múlt héten még semmi gond nem volt.Igaz akkor csak 2órát volt és persze egy-két napot én is ott voltam vele.Ő is sírt ma,meg egész délután hisztizett,nyűglődött..pedig nem ilyen egyáltalán..Remélem holnapra kialussza magát!
2015. okt. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!