Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

A bölcsis és ovis ünnepségeket /ahová a szülőket is várják/ délután, munkaidő után szokták tartani az intézmények?

Gondolok itt anyáknapi ünnepségre és hasonlókra. Ezekre az alkalmakra szabit kell tartalékolni vagy általában 4 óra után tartják? A fiam most kezdi az ovit, a lányom a bölcsit, még abszolút tapasztalatlan vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 16. 15:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nálunk vegyes csoport van, így nem volt konkrét anyák napi ünnepély, meg előadás, csak a gyerekek adtak ajándékot, amit csináltak.

A farsang az 8-10-ig volt.

Az évzáró/ballagás meg 5-kor.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2016. aug. 16. 15:34 Privát üzenet
Nálunk nem. 2-3-tól szoktak lenni az ünnepségek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2016. aug. 16. 15:35 Privát üzenet
Nálunk is délután voltak tartva, 5 órától általában. De szerintem ezt intézménye válogatja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2016. aug. 16. 15:39 Privát üzenet
Nálunk napközben van. Nem is megyünk el rájuk. Anyáknapjakor szabin voltam arra elmentünk de semmi értelme nem volt.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2016. aug. 16. 15:41 Privát üzenet
Nálunk se munkaidő után voltak. Sőt még ilyen sz.ros jótékonysági vásár akármikor is aznap reggek közölték,hogy el kell vinni a gyereket fél 4-ig...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2016. aug. 16. 15:48 Privát üzenet
Nálunk általában f4-4 között kezdődnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2016. aug. 16. 15:48 Privát üzenet
Nálunk nem munka után vannak, hanem 5-től. Nyilván, mivel nem az oviban dolgozunk, ezért ez nekünk nem munka után, hamarabb el kell jönni munkából. De persze nem kezdődhet 8-kor végül is.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2016. aug. 16. 15:49 Privát üzenet
nálunk fél öttől vannak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2016. aug. 16. 16:09 Privát üzenet
Általában szabit kell rá kivenni annak, aki "hivatali" munkaidőban dolgozik, vagy minimum csúsztatni, mert legkésőbb fél 5 -5 órakor szokták kezdeni az ilyen rendezvényeket (tekintve, hogy 6ig be is kell fejezni, ez nem meglepő)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2016. aug. 16. 17:12 Privát üzenet

Nálunk úgy kezdik, hogy az óvónők munkaidejébe beleférjen, tehát legkésőbb 5-kor vége.

Mindegy, hogy anyák napja, vagy szülői értekezlet. Nekem utóbbi a nagy kedvencem. Szülőin a gyerek nem lehet ott, az udvaron nem játszhat, mert már nincs aki vigyázzon rá, hagyjuk otthon. Így apuka is számít vesz ki, hogy legyen egy szülő, aki jelen van, és egy, aki vigyáz a gyerekekre.

Ha az oviban figyelembe veszik, hogy ti is dolgoztok, tedd össze a két kezed.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2016. aug. 16. 18:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy mióta bölcsibe jár, nem óhajt délután aludni?
Mire gondolnál/mit tennél, ha többedik alkalommal fordulna elő, hogy olyan napon hoznád haza délután betegen a reggel még egészségesen a bölcsibe vitt gyermekedet, amikor eső...
4 v.6 órás munkaidő mellett beveszik a gyermeket a bölcsibe?
200 ezer kezdö fizetéssel reggel 7 től délután 4 ig van a munkaidő, késöbb több fizetés is jár. Jó ez a fizetés, a munkaidö mellett? Kezdö vagyok, de szerintem nem lehet rossz .21/F
A férjed hány órakor szokott hazajönni a munkából?
Aki Rossmann-ban dolgozik, milyen a munkaidő beosztása? Úgy értem, hogy általában milyen? Hány nap délelőtt és hány nap délután.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!