Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Az lehetséges, hogy másfél...

Az lehetséges, hogy másfél éves babát ne vegyenek fel állami bölcsibe?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon kevés a férőhely a bölcsődékben és ezért nem vesznek be gyerekeket. Nálunk már jobb ha amikor megszületik felíratkozol hátha lesz helyed. Mondjuk nekem eszembe nem jutna a 6 hónapos vagy akár nagyobb gyerkőcömet beadni. Azz hogy szeresse a közösséget na arra ott van majd az óvoda. De nem a gondozónőknek szülök gyereket hanem magunknak. Kell azzal a gyerekkel foglalkozni is otthon. De ez az én véleményem, lelehet pontozni de szerintem a kicsinek szükséges az otthoni szeretet és foglalkozás . És nem a gondozónőktől akik hagyjuk hogy viselkednek velük.
2016. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

10!


Az is kényelmi szolgáltatás, ahogy a bébiszitter is, sőt, ha a nagymama vigyáz a gyerekre, az is az, hiszen egyik se kötelező. Hogy kinek mire van pénze, annak ehhez semmi köze.

2016. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti más gyerek társaságát, meg már nem sokat fognak várni rám a munkahelyemen.
2016. dec. 12. 19:56
 14/15 anonim válasza:
Én egyáltalán nem jártam bölcsibe, sőt még az ovit is 4 évesen kezdtem
2016. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az igazi gusztustalan nem az, hogy kényelmi szolgáltatatás vagy sem, hanem az, hogy rákényszerülünk, mert adott esetben elveszíthetjük a munkánkat.
2017. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!