Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi szokott az ebéd lenni a...

Mi szokott az ebéd lenni a bölcsikben? (Állami) Mindig főzelék, vagy pépes?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves korától megy majd. Most 1,5 éves, megeszi a főzeléket is, de alapvetően már "rendes" ételeken él. De gondolom a bölcsődék a kisebb gyerekek igényeihez is igazodnak. Vagy hogy oldják meg pl egy 1 éves étkeztetését is?

2017. ápr. 7. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít neked rendes ételnek?

Nálunk annak idején mindig valamilyen zöldségpüré volt, darált főtt, vagy sült hússal.

2017. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy. Normális ételt kapnak.A rizseshústól kezdve mindent megkapnak. Ahol én dolgoztam, a legkisebb 1 éves volt, neki ami darabosabb volt azt kisebbekre darabolták,vágták és úgy etették.
2017. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bölcsije válogatja. A gyerekem 2 helyre járt, az egyikben inkább főzelékek voltak és krémek, a másikban rendes menzakoszt tésztákból, levesekből, rizsből, husikból, felvágottból.
2017. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ketté volt bontva, a nagyon kicsik inkább pépes jellegűt kaptak, míg a totyogósok már "felnőtt" ételt, csak pl. a húst előre feldarabolta a beszállító.

Beszoktatásnál néha belekóstoltam, simán rendelnék onnan magamnak is, nagyon jó minőségű kaját adnak. Mondjuk a gyerekek is állandóan repetáznak.

2017. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 féle étel van, csecsemő, totyogó, kisded. Mi ndenki a korának megfelelőt kapja, 1 fogás, de amúgy, igen sokszor főzelékféle. Az óvodába menő gyerekek januártól levest is kapnak.
2017. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!