Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődétekben milyen arányú...

Bölcsődétekben milyen arányú a 2 éven felülieknek azon száma, akik még nem beszélnek?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző felétek, hogy egy 2 éves csak hőő-zik, mutogat, szótagkezdeményeket használ?
2017. szept. 19. 07:30
1 2
 11/12 hétangyal ***** válasza:
Szerintem gyerek függő. Sokan túlzásba viszik azzal, hogy ha már egy egy éves gyerek nem beszél, rögtön vinni akarják fejlesztésre. Az pedig nem minden esetben igaz, hogy ha három éves koráig nem beszél a gyerek, akkor később kommunikációs problémái lesznek. Én három évesen kezdtem el beszélni, már vinni akartak orvoshoz. Utána az volt a gond, hogy nem akartam csendben lenni :) A kommunikációval pedig semmi problémám sincs.
2017. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de mi tudjuk az okot, hogy miért akadályoztatott a beszédtanulása és örülök, hogy tudjuk és nem vártunk ölbe tett kézzel 3 éves koráig, mert ez nem oldódott volna meg magától.
2017. szept. 23. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!