Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hamar beszokott 2 eves gyermek...

Hamar beszokott 2 eves gyermeked a Bölcsibe?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem, sosem szokott be.
2017. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2017. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, minden gond nélkül. Ő nagyon nyitott, társaságszerető kisfiú, szereti felvenni a kontaktust emberekkel.
2017. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
És miért lettem lepontozva mikor a kérdésre válaszoltam? Látom sokak értelmi képességei még mindig nem megfelelőek ahhoz hogy felfogják mire valók a piros és a zöld gombok.
2017. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, nyár végén kezdte, 3 nap volt, amíg sírdogált, mikor már egész napra vittem, de akkor sem nagyon, miután elmentem, jól elvolt. Kimondottan vidáman ment be reggelente, jól érezte magát... múlt hét péntekig. Akkor mondta, hogy nem akar menni, reggel alig lehet becsalogatni, bár sírás nem volt, de látom, hogy nem szereti. Ja, és nem is alszik alvásidőben, csak fekszik és nézeget. Nem tudom, mi van vele. De remélem, hamar elmúlik.
2017. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Azonnal. 1 perc alatt. Igaz ő 1,5 évesen mehetett már.
2017. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
1,5 évesen ment, viszonylag könnyen. Eleve csak heti 4 napot jár, és pont volt egy ünnepnap, illetve egyszer beteg volt, így a 2. hét végén a.udt ott elöször (tehát a 7. napon azt hiszem) és onnantól minden rendben volt. Pár hétig volt pici sírás reggel vagy csak hüppögés, de hamar nagy mosollyal érkezett már. Ö mondjuk nagyon nyitott, barátkozós gyerek, kb eljönni nem akar, ha megyünk érte.
2017. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vida Sándor ***** válasza:
47%
Az első csemetém könnyen beszokott. A másodikkal majdnem feladtuk, de végül sikerült. A harmadikkal voltak nehézségek, de nem olyan vészesen.
2017. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Es az ottalvas hogy ment?
2017. nov. 8. 07:52
 10/11 Tom Benko ***** válasza:

Igen. Az egy éves meg még hamarabb. Nagyon sokat köszönhetünk a bölcsődének, rettentő sokat fejlődtek ott.


Amúgy melyik spirituális etióp pontozta le az össze pozitív választ, hogy száradna le mind a négy keze?

2017. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!