Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudtok olyan bölcsödét Egerben...

Tudtok olyan bölcsödét Egerben, ahol nem kérnek munkaviszonyról szóló igazolást?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hál' istennek nem.
2017. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem. De gondolom dolgozni fogsz azért akarod beadni, nem csak szabadulni akarsz tőle.
2017. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Maganbolcsode.
2017. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen,magànbölcsi vagy jàtszócsoport.Az àllamiba elvileg be sem vehetik,ha nem mész vissza dolgozni.
2017. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az Arany János utcaiban van játszócsoport, de úgy rémlik máshol is. Óradíja van, de nem vészes. Én is terveztem de még nem tudtam rávenni magam, hogy beírassam. Mennyi idős a babád?
2017. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 2. válaszadónak üzenem hogy talàn magàból indul ki????

Egyáltalán nem szabadulni szeretnék a gyermekemtől!!

És igen dolgozni akarok menni...!!!Csak mivel 3 éves s hogy dolgozni tudja menni ovodába kell járnia...

Csak mivel külföldről költöztem haza a gyermekkel, s ő az első , így nem tudom mi hogy megy!!!

2018. jan. 31. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Óvodába már kötelező járni, tehát oda akkor is felveszik a gyereket, ha a szülő épp munkanélküli.

Ha úgyis dolgozni akarsz akkor gondolom keresel munkát, ha kérnek is munkáltatóit valahol, akkor elég ha arról van papírod, hogy valahová fel fognak venni.

Esetleg ha pl. van ismerősöd akinek mondjuk van egy boltja, megkérheted hogy adjon igazolást, hogy ő hajlandó Téged alkalmazni később, szerintem egy ilyen igazolás kiadásával még nem terheli őt semmi.

2018. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!