Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Tudtok olyan bölcsödét Egerben, ahol nem kérnek munkaviszonyról szóló igazolást?

Keress kérdéseket hasonló témában: bölcsőde

2017. dec. 7. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok
Hál' istennek nem.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. dec. 7. 18:34 Privát üzenet
Nem. De gondolom dolgozni fogsz azért akarod beadni, nem csak szabadulni akarsz tőle.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2017. dec. 7. 18:43 Privát üzenet
Maganbolcsode.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017. dec. 7. 22:44 Privát üzenet
Igen,magànbölcsi vagy jàtszócsoport.Az àllamiba elvileg be sem vehetik,ha nem mész vissza dolgozni.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2017. dec. 8. 10:12 Privát üzenet
Az Arany János utcaiban van játszócsoport, de úgy rémlik máshol is. Óradíja van, de nem vészes. Én is terveztem de még nem tudtam rávenni magam, hogy beírassam. Mennyi idős a babád?

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. dec. 12. 10:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A 2. válaszadónak üzenem hogy talàn magàból indul ki????

Egyáltalán nem szabadulni szeretnék a gyermekemtől!!

És igen dolgozni akarok menni...!!!Csak mivel 3 éves s hogy dolgozni tudja menni ovodába kell járnia...

Csak mivel külföldről költöztem haza a gyermekkel, s ő az első , így nem tudom mi hogy megy!!!

# 6/7Időpont 2018. jan. 31. 07:23 Privát üzenet

Óvodába már kötelező járni, tehát oda akkor is felveszik a gyereket, ha a szülő épp munkanélküli.

Ha úgyis dolgozni akarsz akkor gondolom keresel munkát, ha kérnek is munkáltatóit valahol, akkor elég ha arról van papírod, hogy valahová fel fognak venni.

Esetleg ha pl. van ismerősöd akinek mondjuk van egy boltja, megkérheted hogy adjon igazolást, hogy ő hajlandó Téged alkalmazni később, szerintem egy ilyen igazolás kiadásával még nem terheli őt semmi.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. jan. 31. 09:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok ajánlani a neten megnézhető, várandósságról szóló dokumentum/oktató jellegű videókat?
Melyik a legjobb emberi testről szóló könyv gyerekeknek?
Tudnátok ajánlani olyan gyereknevelésről szóló könyvet ami segíthetne abban, hogy hogyan tudnám sírós, nagyon érzékeny, félős, kudarcokat nehezen viselő 2,5 éves kislányomat...
Elfogadják a határozott időre szóló munkaszerződést is a bölcsiben?
Milyen személyre szóló ajándékot adtok vagy adtatok a bölcsődei gondozóknak?
Hány év szerződéses, három havonta rendszeresen megújított munkaviszony után köteles a munkaadó határozatlan idejű munkaviszonyról szóló szerződést kötni a munkavállalóval?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!