Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Gyed mellett dolgozhatok 8...

Gyed mellett dolgozhatok 8 órában?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok, de egyedül nevelem a lányom, ezért vissza kell mennem dolgozni. Másfél éves egyébként.

A régi munkahelyemre nem megyek vissza, de még új helyet nem találtam, egyelőre keresek. 8 órában vissza mehetek dolgozni?

Ha találok munkát, akkor az előző munkahelyen (ahonnan a gyedet kapom) mi dolgom lesz? Mit kell ott elintéznem? Sajnos nem lesznek túl segítőkészek, ezért felkészülten szeretnék odamenni. Szólnom kell egyáltalán, hogy dolgozni szeretnék?

Annyifélét olvastam, már nem tudom eldönteni melyik igaz..

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.



2018. jan. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
A gyereked 1 éves kora után igen.
2018. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyermek fél éves korától dolgozhatsz teljes munkaidőben gyed mellett.
2018. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Ez engem is érdekelne.

De a kérdező nem oda akar visszamenni ahonnan eljött gyedre elvileg ott él a munkaviszonya nem? Akkor, hogy mehet el máshová 8 órában dolgozni?

2018. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csed lejérta után tehát a 169napon mehetsz dolgozni olyan óraszámba és oda ahova szeretnél. A gyedet nem a munkahelyedtől kapod. Gondolom fel kell mondani irásba bent maradt szabikat rendezni stb.
2018. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!