Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kislányomat irassam be 32...

Kislányomat irassam be 32 hónaposan bölcsibe ahol 3 év 8 hónapos korig ott fognák, vagy ragaszkodjak ahhoz, hogy januárban mikor tölti a 3. évet vegyék be oviba, addig a mamánál lenne?

Figyelt kérdés
Kislányom januári születésű, az itteni oviba év közben nem nagyon vesznek fel. Szeptembertől dolgozom.

2018. máj. 9. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
én bölcsibe írattam az enyémeket (bár még 2 évesen) - és ott maradnak 3 év 9 hónapos korukig. Nem akartam volna évközben átvetetni őket oviba, pedig lehetett volna, de ott úgyis lemorzsolódnának az iskolába időben menőktől. Szerintem ekkora gyereknek már kell a társaság, sokkal jobb lesz neki szaladgáló - verselő gyerekek között, és betegség idejére maradhat a mama, ha ő kéznél van. Annyi program van a bölcsiben is, szinte mindig csinálnak vmit - koránt sem gyerekmegőrzőként működik, mint anno.
2018. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Kisfiam decemberi, és imádtam, hogy 3 évesen még bölcsis volt. Ő is imádta.

Baba lehetett még egy évig, és nem kellett később évvesztesnek lennie, visszamaradnia oviban, új csoportot megszokni.


Most van olyan osztálytársa (elsős), akivel 2 éves kora óta együtt jár, egy közösségbe.

2018. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Januári lányom szeptemberben kezdte az ovit, 3 év 8 hónaposan, teljesen jó volt így, 3 évesen még nagyon szenvedett volna. Bölcsit választanám, ha szeptemberben kell menned dolgozni.
2018. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. máj. 9. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsis már egy éve és oktoberben tölti a 3-t. De marad jövő év szeptemberig bölcsiben.
2018. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!