Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolaorvos elküdte kislányoma...

Iskolaorvos elküdte kislányomat szemészetre, de én nem akarom elvinni. Mi történhet?

Figyelt kérdés
Szóval volt az iskolában szemészeti vizsgálat, és kaptam egy üzenetet, hogy rossz a szeme, és hozzak egy leletet a szemorvostól. Ez tavaly is így volt, amikor csodálkoztam ezen, mert én nem vettem észre, hogy probléma lenne a látásával (5. osztályos). Elvittem szemorvoshoz, kaptam egy leletet, hogy nincs semmi baj a látásával, a gyerekek egyébként hajlamosak a rövidlátásra, ami azt jelenti, hogy előfordulhat, hogy messziről nem látja a táblát. Ezt majd kinövi. Most ugyanezt játszuk el? Ráadául már jól látja a táblát messziről is. Mi történik ha nem viszem el orvoshoz?
2014. okt. 14. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan, te sokkal jobban tudod, hogy most milyen a gyerek szeme. Meseld mar el mi olyan megterhelo abban, hogy elviszed a gyereket szemeszetre? Vagy a sajat lustasagod fontosabb, mint hogy kesobb deruljon ki valami?
2014. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ha fontos neked a gyerek, elviszed. Legfeljebb azt állapítják meg, hogy minden rendben van.
2014. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!