Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a véleményetek a családi...

Mi a véleményetek a családi napközikről?

Figyelt kérdés
Lányom egy éves két hónapos, úgy alakult hogy fél éve ketten vagyunk most szeretnék el menni KRESZ tanfolyamra, és láttam helyben hogy van lehetőség ideiglenes gyermekfelügyeletre egy családi napköziben. Érdekelne nagyon mások tapasztalata, hogy ez hogy működik nálatok ha viszitek ilyen helyre? Mennyi szokott átlagban lenni az ára ennek a gyermekfelügyeletnek, szereti e a gyerkőc? Sajnos nem megoldott hogy vigyázzanak rá, mindenki dolgozik hétkoznap aki tudna rá vigyázni. Heti két nap lenne délelőtt, nálatok van ilyenre lehetőség? Egyszóval inkább minden érdekel, hétfőn be megyek hozzájuk de addig írjátok legyszi :) köszi
2019. jún. 1. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, nem mindegy hogy Budán érdekel, vagy Alsokismackofalvan. Az árak ég és föld, a foglalkozások szinten. Van ahol van lehetőség héti egy két napra, van ahol teljes honapra lehet csak.

Az adott helyen erdeklodj

2019. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam csanában a fősuli alatt (óvodapedagógiát végeztem), de így sem tudok érdemben válaszolni, mert totál helyfüggő. Az árak is, h beveszik-e pár órára, h egyáltalán ilyen picikét vállalnak-e... helyben kell megkérdezni.
2019. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!