Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit lehet tudni a bölcsikről?...

Mit lehet tudni a bölcsikről? Vihetem másik városba is?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha tudatlan vagyok, de eddig úgy volt, hogy ovis koráig itthon lesz velünk, most viszont azt érzem, hogy szeretnék visszamenni dolgozni gyes alatt, tehát 2 éves kora után jövőre. É sem jártam bölcsibe, így nemtudom hogy működik, de a mi kis falunkban nincsen, elvihetem abba a városba bölibe, ahol dolgozni fogok? Mettől meddig van ott? Mennyibe kerül ez? Miket csinalnak ott az ilyen picikkel? Mikor kell beiratni? Amúgy anyatejes még, de addig majd leszoktatom.
2019. júl. 22. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Viheted a munkahely szerinti körzeti bölcsődébe a gyereket. Az ottani bölcsődében érdeklődj az térítési díjról, nyitva tartásról, beiratkozásról,mert ezek településenként eltérőek.


A kisgyerekek elfogadják azt, hogy a bölcsődében nincs szoptatás, csak otthon. Emiatt nem kell leszoktatnod.

2019. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!