Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok sem öltöztetik másik...

Nálatok sem öltöztetik másik nadrágba a gyereket kint-bent? Keverik a gyerekek ruháit? Ovi bölcsi

Figyelt kérdés

Délelőtt viszem a gyermeket, kinti melegitőben (kicsit vastagabb)mert kb mindig a delelotti udvari játekido táján érunk be.

MINDIG viszek neki váltót és mondom is, hogy a cipőatvevős előtér flakkjába teszem.(de a bentebbi szekrényében is van vekonyabb melegito)

De MINDIG abban van mikor megyek érte, amiben vittem. Bent sül a vastagabban...

És ennek tetejébe koszos/használt(!!!) a vekony melegitője. Persze du/este pont olyan gondozo van velük, aki semmiről soha nem tud.


Mégis hogy kérdezzek erre rá?

Jelenleg felháborit hogy ket vekony benti nadrágja is van bent es nem adják rá de ha meg nem oltoztetik át őket(??)akkor ugy néz ki, más gyerekre adják rá az en gyerekemét...


2017. máj. 18. 20:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Oviba a bugyijába is hímezzem majd az ovisjelét? Az segitene egyáltalán?
2017. máj. 18. 20:34
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ráhúznak a gyerek vékony nadrágjára egy koszolható kintit, és udvar után leveszik róla.


Most nyáron csak akkor cserélnek, ha látványosan koszos a ruhája, a porosakat nem cserélik.

2017. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ovisom van. Nálunk nem cserélnek, csak ha nagyon összekeni magát. Egyébként nálunk kint melegebb van, mint bent. Szerintem már nem kell rá vastagabb.
2017. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ó köszi. Holnap vékonyban viszem.

De akkor is..hogy lesz a flakkjában koszos (fekete alju)a váltonadrágja...?

2017. máj. 18. 21:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem kértem, hogy csereljenek. Télen volt egy vastagabb, amit ráhúztak és ennyi. Plusz váltócipő sincs. Amiben reggel viszem, abban lehet az udvaron. Nem szivatom ilyennel szerencsétleneket 25 gyerek mellett.
2017. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

21-14


De akkor a kinti piszkot beviszik a cipőjükön, és a behordott piszokban csúsznak-másznak!


Pedig a cipő átvétele is jó feladat, elfoglaltság, és meg kell szokni úgyis.


Akkor kezet sem mosnak, amikor bemennek?

2017. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ma vékonyban vittem. Erre ma átöltöztették bentre, az eddigiekkel ellentétben, pedig nem foltos piszkos a kintije.


Én már ezt nem tudom követni.


Cipőt mindig váltják, szerintem kézmosás az érkezésen kivul napközben nincs. Komolyan már beszoktatásnál IS, vagy delutani progikon pl anyáknapja, becsuszott búcsúztatok stb, en vagyok az egyetlen, aki kiviszi a gyerekét evés elott kezet mosni...

2017. máj. 20. 00:14
 8/15 A kérdező kommentje:
*habár de van napkozbeni kézmosás, mert mondták, hogy ügyesen onalloan mossa, ne mossam neki reggelente, majd ő maga
2017. máj. 20. 00:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Kinti-benti cipő van. De nincs két kinti, mint sok gyereknek, hogy egy a rendes játékhoz és egy ha csak kicsit játszanak. Van olyan gyerek, akit ki lehet vinni az egyik cipőben, de ha homokozni vagy motorozni akar, akkor a másik kinti cipőt kell rá adni, az óvónőnek ki kell vinni. És ha abbahagyja a homokozást vagy motorozást, akkor visszacserélni.

Kezmosas is van udvar utam és minden étkezés előtt és után.

2017. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Èn bölcsődében dolgozom , és nàlunk evidens hogy át öltöztetjük őket , most hogy jó idő van megkértük a szülőket hogy abba adjàk be őket amiben ki is jöhetnek így kimenetelkor csak cipőt cserélünk majd amikor jövünk be nadrág zokni cipő csere van mivel poros , homokos , esetleg koszos lesz .

Aztan természetesen alapos kéz és arc mosás van eléd előtt bár aki nagyon piszkos lesz illetve nyáron nagy melegben mindig zuhanyoztatjuk őket .

2017. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!