Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék ilyenkor csak...

Családi pótlék ilyenkor csak egy havi jár?

Figyelt kérdés

Január végén született a babám.

Miután hazajott ünk a kórházból februárban, be is adtam a kérvényt ugyfelkapun, megjott a határozat hogy jogosult vagyok. A csaladira januártól.

A múlt héten a hónap közepén megkaptam egy utalást, ám az csak 12.200, egy havi.

A következő hónapban fogok akkor 2 havit kapni, vagy valamit elnéztek?

Én úgy tudom januárra is járna.


2020. febr. 23. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem fogsz kapni visszamenőleg, főleg mivel január végi, mire kapnad? Terhessegre? :)
2020. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a januari volt a februarit majd marciusban kapod ahogy mindenki. Nem elore fizetik hanem utolag.
2020. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
1es januar 31. Szultem megkaptam egesz honapra a csaladit.
2020. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen jól kaptad. Februárban a januárit. Márciusban a februárit fogod. Utólag utalnak.
2020. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Èn szeptember végén szültem. 2havit kaptam októberben
2020. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy kaptál kettőt, utolsó. Miért jó hazudni? A ssp-t mindig utólag fizették

Go to Cst.

2020. febr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én január közepén szültem, január 20án kaptam meg a határozatot, de családit és anyasagit sem utaltak eddig.
2020. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A családi pótlék mindig az adott hónapra jár, ha a hónap utolsó napján születik a baba, akkor is jár egész hónapra az egész összeg, ez mindig így volt és valószínűleg így is marad. Ha januárban szültél, akkor februárban kettő havi összeget kellett volna kapni.

Én október 28-án születtem, szerencsémre napokon belül megérkeztek a baba iratai, így eltudtam két héten belül intézni mindent, novemberben dupla családi pótlékot kaptam.

De ezt az ügyintéző el is mondta.

Járj utána, hogy hol az elmaradt pénz.

2020. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!