Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » 3 vagy 4 havi családi pótlék...

3 vagy 4 havi családi pótlék járna ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Külföldről költöztünk haza, férj május közepe óta dolgozik, én június elsején kezdtem el. 3 gyerek van. Az igénylést már május végén beadtam, pár napja jött meg a határozat, hogy június 1-től jár. Tehát akkor most június, július, augusztus és szeptember havinak kellett volna megjönnie eddig egyben, nem? Mert 3 havi lett egyben kifizetve. 🙈
2021. szept. 13. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Cáfoljatok meg, ha rosszul tudom, de szerintem utólagos utalás van. Tehát szeptemberben az augusztusi családi lett kiutalva.
2021. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is utólagos van. Szóval annyit kaptál amennyit kellett.
2021. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Tárgyhavi a családi pótlék. És szeptemberben nem utaltak, mivel augusztus végén küldték a szeptemberit. (a kormány kommunikációja szerint ez az augusztusi "dupla" csp, holott csak előbb küldik a következő havit).
2021. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Szeptemberit október elején fizetik így azt nem kaphattad még, más se kapta. Teljesen korrekt június 1 óta 3 hó járt.
2021. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
#3: augusztus végén az augusztusi járt. A szeptemberi október elején lesz.
2021. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!