Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most akkor esti tagozatos...

Most akkor esti tagozatos gimnáziumban jár családipótlék vagy nem?

Figyelt kérdés
Az iskola tagintézmény vezetője azt mondja jár ugyanúgy mint nappalin, a kormányablakban azt mondja a nő akkor nem jár nekem meg már a tököm televan, hogy lassan már napi programom lesz emiatt kormányablakba járkálni.

#család #iskola #támogatás #Családi pótkék
2021. szept. 29. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem jár, estire jártam és nem járt, meg semmilyen nappalis diákokat érintő kedvezmény sem pl moziban stb.
2021. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja és BKV diákbérlet kedvezményre sem jogosít esti jogviszony.
2021. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A BKV oldala szerint vehetek mert úgy írja hogy érvényes nappali vagy esti tagozatos diákigazolvánnyal érvényes.

[link]

2021. szept. 29. 12:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha iskolarendszerű a képzés, nem töltötted be a 20 évet (SNI 23), akkor jár.


Első, légy szíves, idézd a cst-ből, hol írja elő a munkarendet (kedves vagyok, ne küzdj a kereséssel, sehol nem fogod megtalálni)

2021. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Milyen munkarendről beszélsz? :D Estire jártam, igaz pár éve, de gyakorlati tapasztalatom van, miszerint akkor nem járt és a bérlethez sem fogadták el az esti gimis diákot, ha azóta bármi változott a témában akkor elnézést, nekem ez a legutóbbi személyes tapasztalatom.
2021. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na, ebből látszik, mennyire vagy képben. Munkarend a nappali, esti vagy levelező.


Legalább 20 éve nem kell nappali hozzá.

2021. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nappalin és estin jár! A lányom is most felnőtt képzésre jár, esti tanrend, 18 éves. 20 éves koráig ha köznevelési intézményben tanul, akkor bizony jár, minden diák kedvezmény.

Így a családi pótlék is, de csak akkor ha nincs rendszeres jövedelmed.


Levelezőn pedig nem.

2021. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem jár estin!!!
2021. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Estin nem jár semmi sem! Annyi max, hogy az iskola és a lakhely között kedvezményes a bérlet de nem diáki!!!!

Ne hazudjatok már

2021. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben úgy oldanám meg, hogy postán beküldeném a MÁK-hoz, onnan hivatalos választ kapsz. A kormányhivatalban nekünk is mondott blődséget az ügyintéző, amiről végül kiderült "rosszul emlékezett", mármint arra törvényre, amit neki álmából felkeltve is mondani kéne.
2021. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!