Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most akkor esti tagozatos...

Most akkor esti tagozatos gimnáziumban jár családipótlék vagy nem?

Figyelt kérdés
Az iskola tagintézmény vezetője azt mondja jár ugyanúgy mint nappalin, a kormányablakban azt mondja a nő akkor nem jár nekem meg már a tököm televan, hogy lassan már napi programom lesz emiatt kormányablakba járkálni.

#család #iskola #támogatás #Családi pótkék
2021. szept. 29. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

Ti nem vagytok normálisak 😂😂😂

Akkor nekem csak úgy adja az államkincstár a csaladipótlekot. Sőt, esti gimi után is jár.

Kíséri az IQ-tok a biztosítékot.

Légyszíves ne szaporodjatok. Van elég hülye már...

2021. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Alapvetően az a baj hogy sok estinek hívott Gimi hivatalosan levelező. Amire válóban nem jár semmi. Én is jártam estire, mármint amit annak hívott az iskola de hivatalosan levelező jogviszony volt. Nagyon egyszerű a különbség. Levelezőn nem kell vinni igazolást ha hiányzol például. Ha rendes estire jársz ott ugyan úgy igazolni kell ha nem vagy ott. Ezért preferálják jobban a levelezős esti sulikat.
2021. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Azt kell megtudni kedves kérdező, hogy az esti tagozat és azon belül az osztályod ahova jársz az milyen jogviszonyban esti gimi. Esti munkarend vagy levelező hivatalosan? Kérdezd meg az iskolában. Nálunk is voltak estis levelezősök nekik nem volt kötelező bejárni és volt rendes esti osztály nekik igazolni kellett a hiányzást ellenben kaptak családit 20 éves korig illetve rendes diák bérletet is vásárolhattak.
2021. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jár bizony.
2021. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!