Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha a gyerekvállalás nem...

Ha a gyerekvállalás nem pénzkérdés, akkor miért várja mindenki összetett kézzel és reszkető inakkal minden hónapban a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%
Mit keresel itt? Ennyire unalmas a gyerektelen életed?
2022. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

Attól, mert valaki megkérdezi, megjött-e már másoknak, nem biztos, hogy "remegve várja" azt. 12 ezer ft-ot.

Egyszer én is megkérdezem másokat, mert a bankom nem küldött sms-t, és érdekelt, hogy más megkapta-e.

Mert tetszik vagy nem tetszik, ez jár.

2022. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha a gyakoriból indulunk ki, akkor minden férfi csajozó képtelen lúzer. Vagy csak melós. A nő az insta cicáknál kezdődik.

Itt pedig minden várandós paramami, az anyukák pedig a gyk-n diagnosztizáltatják a beteg gyerekeiket az orvos helyett.


Brave new world!

2022. dec. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

🤣🤣🤣🤣


Meg kismamàk is 23-as


De amùgy a face ugyanez.. viszont kezdek ràjönni, hogy a többsèg valóban ilyen lehet.



Amùgy nyilvàn nem a mindennapi kenyèrre kell, de igenis fontos ez a bevètel is..

Nem nagy hànyad, de azèrt nem kevés.. mondjuk 1 par cipô/ gyerek.. akinek a gyes is jön az egyik mellè az màr nem elhanyagolható.


Legalàbbis amikor fizuemelèst kèrtem nettó 50-re akkor felhördültek..

2022. dec. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
44%
Én észre sem veszem, ha jön. Általában rögtön el is tűnik. (Banki költségek). Amúgy szerintem is nagyon tré, ha valakinek ennyi az össz megélhetése. Hát basszus a pelenka egy hónapban 20 e Ft. Meg erre sem elég a csp.
2022. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!