Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék utalásához ért...

Családi pótlék utalásához ért valaki?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza meg nekem legyen szíves, hogy ha az Államkincstár oldalán ezt lehet olvasni: "A családi pótlék utalására havonta, legkésőbb a tárgyhónapot követő hónap 10. napjáig, bankszámlára utalás esetében 3. napjáig kerül sor.", akkor a júniusit miért július 5-én fogják utalni? Ért valaki ehhez?

Köszi előre is.



2012. jún. 18. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol olvastad ezt, hogy Júli. 5-én jön?!
2012. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beírod a keresőbe, mindenhol ez jön be, minden oldalon, ahol az éves utalási rendet feltették. Azt nem találtam meg, h. az eredeti melyik oldalon szerepelt. (A MÁK oldalán nem találtam utalási rendről tájékoztatást.) Én év elején szedtem le, és most csodálkoztam rá, h. júli 5. szerepel a listán. Bízom benne, h. csak elírás.
2012. jún. 18. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Már értem.

Nézd már meg nekem, hogy Május 1-én utaltak-e a lista szerint, ha igen, akkor épp ésszel gondolj már bele, hogy ki az a b*rom, aki Munkaünnepén bemegy dolgozni és elindítja az utalásokat.

Ráadásul a rendszer nem a legfejlettebb Mo-n, így az is ki volt zárva, hogy több millió háztartásba a gépek utalják el a min. 12.200 Forintot. A rendszer meg is halt volna az ezredik embernél.


Az a lista, ami idén kering az utalásokról egy baromság.

Az adott, ami törvénybe van foglalva (kérdésedben rejlik a válasz!) és semmi más.

2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az Államkincstár honlapján van:

[link]


Eszerint 07.02.-án utalnak. (A pénz meg gondolom 3-án jön meg)

2012. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz oldalon nézed.


Július 2 az utalás dátuma, és azért, mert elseje vasárnap.


Mindig a hivatalos oldalakon tájékozódj - a MÁK oldalán megtalálható az utalások rendje, inkább azt töltsd le.

[link]

2012. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!