Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Valaki segíteni családi...

Valaki segíteni családi pótlék ügyben? 18 éves kortól hogyan megy tovább?

Figyelt kérdés
Fiam márciusban 18 éves lesz, suliba jár, harmadikos a szakközépben. Orvosnak készül, tehát még legalább 7-8 évig tanulni fog. Márciustól megszakitják nekünk a családi pótlékot vagy csak az iskolaév végén? Figyelmeztetnek a MÁk-tól erre vagy nem? Iskolalátogatásit most kérjünk vagy majd következő szeptemberben?

2012. dec. 27. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
18 éves kor felett nincs családi...
2012. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért ír az olyan választ, akinek fogalma sincs róla? Nem azért irtam ki a kérdésem, hogy pontokat gyüjtögessen vele értékelhető válasz nélkül.
2012. dec. 30. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Jár családi 18 év felett is,én is kaptam magam után :) De szerintem küldenek értesítést,ha meg akarnák szüntetni.
2012. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!