Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kaphatom a családi pótlékot?

Kaphatom a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

12-ik osztályos voltam és HALASZTÁST kértem az iskolában mikor terhes lettem,egy ideig kaptam a családi pótlékot magamra még de mivel már nem a szüleimmel élek így kaphatom??

Unokatestvérem ugyanígy volt ő kapta végig mivel halasztást kért a suliban nem hagyta ott csak ő nem jelentkezett ki a szülei lakhelyéről.



2013. jún. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ha nem tanulsz akkor nem.
2013. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,nem járok már iskolába de úgytudom halasztás esetén kéne kapnom(úgy ahogy unokatestvérem),augusztusig.
2013. jún. 5. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nappali tagozatos diáknak jár.


Halasztás alatt, estin, levelezőn nem.

2013. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagykorú vagy és nappali elátásban nem veszel részt így nem jár. Valószinű az ismerős még kiskorú volt azért kapta.

Ha házas vagy az is kizárja a csp-t.

2013. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!